Пореден извършител на грабежи над жени бе разкрит и задържан от служители на Първо районно управление в София. На 3 август, минути след като ограбил златния ланец на столичанка близо до хотел “Плиска”, 23-годишният Т.К. от Панагюрище - осъждан, бил заловен от полицейски патрул.
В хода на воденото разследване криминалистите установили, че той е автор и на нападение над 79-годишна жена на 20 юни към 19 часа на ул.”Н. Коперник”, при което й отнел насила два златни синджира.
Грабителят е задържан за 72 часа. Продължава работата по документиране на цялостната му престъпна дейност. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.