Мъж, изнасилил и ограбил млада жена, е задържан от криминалисти на Първо РУМВР.
Престъплението било извършено на 31 март около 21.00 часа в Борисовата градина, когато престъпникът видял самотната девойка и й се нахвърлил. На следващия ден в районното полицейско управление било образувано досъдебно производство и в хода на разследването криминалистите стигнали до 34-годишния И.Д., известен на полицията. Наложена му е мярка за неотклонение “задържане под стража” за 72 часа. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.