Заловиха апашите, ограбили бензиностанцията на Вакарел

https://blitz.bg/kriminalni/zaloviha-apashite-ograbili-benzinostanciyata-na-vakarel_news57649.html Blitz.bg

Полицаите от столичната Областна дирекция на вътрешните работи разкриха и задържаха за часове грабителите на бензиностанцията на Вакарел, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Установена е самоличността на извършителите на грабежа М.М. /21 г./ и С.М. /24 г./. Те са имали и съучастник, Н.Т. /30 г./, жител на село Вакарел.

Сигналът за извършеното престъпление на бензиностанция край с. Вакарел бил подаден тази нощ около 03.00 ч.. Според първоначалната информация двама маскирани проникнали в заключената бензиностанция, след като счупили едно от стъклата. После привели в безпомощно състояние пазача, отнели оборотните пари и избягали.

На мястото на инцидента бил извършен оглед от екип на ОД МВР-София, а на входа на с. Нови хан, полицаите спрели за проверка автомобил “Рено Еспейс”, шофиран от  жител на селото. В хода на разследването се изяснило, че той е закарал до бензиностанцията двамата нападатели - от с. Вакарел, които прибрали парите.

Тримата мъже са задържани с полицейска мярка за 24 часа в РУ-Ихтиман. Криминалисти продължават работата по случая./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай