Заловиха шофьор с над 3 промила алкохол на АМ „Тракия“

Тестът на 35-годишния мъж е отчел наличие на 3,14 промила алкохол в кръвта

https://blitz.bg/prestplenie/zaloviha-shofyor-s-nad-3-promila-alkohol-na-am-trakiya_news985050.html Blitz.bg

Заловиха шофьор с над 3 промила алкохол на АМ "Тракия", съобщават от полицията.

35-годишният мъж е хванат да шофира кола на 5 ноември.

Тестът му е отчел наличие на 3,14 промила алкохол.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай