Зверствата на убийците на Пейо нямат край, сестра му с шокиращи разкрития ВИДЕО

Въпреки загубата ни, ние продължаваме да страдаме от нейните действия - проплака сестрата на Пеев

https://blitz.bg/kriminalni/zverstvata-na-ubiycite-na-peyo-nyamat-kray-sestra-mu-s-shokirashti-razkritiya-video_news1069798.html Blitz.bg

Година по-късно Софийската градска прокуратура повдигна обвинение пред съда срещу Красимира Трифонова и Габриела Славова за предумишленото убийство на Пейо Пеев, извършено в съучастие и по особено мъчителен за жертвата начин.

На 21 януари 2024 г. тялото на 44-годишния мъж беше открито в опожарена кола в гориста местност на Витоша.

Разследването установи, че причината за смъртта е удушаване. Обвиняемата Красимира Трифонова към момента е с мярка за неотклонение задържане под стража, а дъщеря ѝ Габриела Славова е под домашен арест.

„През цялото време, в което Габриела Славова е под домашен арест, вече 10 месеца – тя води постоянни дела срещу мен и семейството ми. Въпреки загубата ни, ние продължаваме да страдаме от нейните действия.

Тя пуска жалби, които са извън досъдебното производство и наказателното дело”, коментира сестрата на Пейо Пеев Милена Йорданова.

Милена Йорданова

По нейни думи Габриела Славова все още няма достъп до двете си деца.

Много ни притеснява да не посегне физически на децата. Тя иска те да се подготвят в социален център, който не е същият като този, който те посещават, а който тя е избрала”, добави Йорданова.

„Когато се явява на някои от гражданските дела Габриела пристига без белезници и сама. Тя се разхожда съвсем свободно”, заяви в сутрешния блок на Нова ТВ сестрата на убития Пейо Пеев.

По нейни думи Габриела Славова и майка ѝ Красимира Трифонова нямат скрупули.

„Брат ми е изнудван по безумен начин. Ако Красимира може, тя ще избяга и ще се укрие.

Твърденията, че психическото ѝ състояние е влошено, е начин процесът по делото да се бави. Вчера прокурорът настояваше, че няма нужда от нова психиатрична експертиза, тъй като вече има направени две”, добави Йорданова.

„Гледат се чувствата на обвиняемите, никой не мисли за пострадалите лица. Децата са още по-уязвими.

За мен среща на майката с децата би следвало да се направи, ако тя е с белезници”, категорична е сестрата на Пейо Пеев.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
8 Коментара
A/.T.И.Л
преди 1 година

КАКВАТО Държавата, Такива и Дипломатите Руски К/УPBИ !

Откажи
A/.T.И.Л
преди 1 година

3AДУHАЙСКИТЕ Убийци БКП/БСП, МВР и ДС/ДAHС са Финансирани и Обучени от КРЕМЪЛ !

Откажи
A/.T.И.Л
преди 1 година

По Евтина от Руската PУБЛА е Само Руската ЖЕНА, Клеца се за Рубли, Тоест за Без ПАРИ !

Откажи
Той
преди 1 година

Редакцията...помогнете на А/.ТИ.Л да роди, стига сте го мъчили. Шиши е идеален младоженец за него. Ще си народят малки розови прасенца.

Откажи
Веско
преди 1 година

ТИЯ ДВЕТЕ СА ЗА РАЗЧЕКВАНЕ !!!!!! ОСТАВА ДА И ВЪРНАТ И ДЕЦАТА НА ТАЯ ПАЧАВРА!!!!!!!!!!!

Откажи