Певецът Георги Христов бе удостоен с най-високото отличие на Министерството на културата - “Златен век”.
Големият български певец получи почетния знак и грамота от министъра на културата д-р Петър Стоянович за особен принос в развитието на българската култура. Събитието се състоя днес на официална церемония в Министерството на културата./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.