Кадиев бесен: Вчера отхвърлихме Емил Иванов, днес само четирима гласуваха "против"

По неясни причини само 4 депутати гласувахме против назначението днес

https://blitz.bg/kultura/kadiev-besen-vchera-othvarlihme-emil-ivanov-dnes-samo-chetirima-glasuvaha-quotprotivquot_news211532.html Blitz.bg

"Вчера на заседание на парламентарна група на БСП по мое предложение групата гласува официална позиция, че не приема назначението на Емил Иванов за областен управител и предлага на премиера Орешарски да оттегли номинацията", написа депутатът от Коалиция за България Георги Кадиев във "Фейсбук" профила си.

Предложението на Орешарски обаче беше гласувано и от днес Емил Иванов е новият софийски губернатор.

"По неясни причини само четирима народни представители гласуваха против днес. Гласувах против, защото не искам да чертаем нови разделителни линии в обществото. Продължавам да мисля, че вчерашното решение на парламентарната група на БСП е правилната позиция", учудва се какво се е случило Кадиев във "Фейсбук". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай