Премиерът Бойко Борисов в компанията на министъра на културата Вежди Рашидов откри новия сезон на Сатиричния театър в София. Двамата нямаха търпение да проверят как изглежда обновената камерна зала, за която са похарчени 739 153 лева.
“Парите за залата са много, но пък си струва”, отбеляза премиерът. Развълнувана Стоянка Мутафова пък обясни, че от много време е мечтала да види Сатиричния театър обновен по този начин. Тя пожела на новия директор Калин Сърменов, популярен като гангстера Милото от сериала "Седем часа разлика", “неспокойни дни в новата роля”. От своя страна той пък обеща да се държи с артистите, като мил директор, а не като героя му Милото от сериала “Седем часа разлика”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.