Първото нещо, което трябва да направите в такава ситуация, е да разберете причината за увеличеното потребление. За щастие няма толкова много основни причини и някои от тях се диагностицират успешно дори без помощта на квалифициран автомеханик.
Кои са 5-те причини, поради които колата започва да "гълта" твърде много гориво прочетете в auto.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.