Алисия: Искам да живея в по-уредена държава!

https://blitz.bg/shoubiznes/alisiya-iskam-da-zhiveya-v-po-uredena-darzhava_news185759.html Blitz.bg

Фолк певицата Алисия чукна 30 години и си пожела да живее в по-спокойна и по-уредена държава.

„На първо място аз и близките ми да бъдем живи и здрави! А на фона на това, което се случва в момента в страната ни, бих искала всички да живеем в една по-спокойна и по-добре уредена държава“, пожела си певицата на личния си празник.

„Определено не се притеснявам от това, че навърших 30. Равносметката, която съм си направила за изминалите години, е доста обширна. Но като цяло мога да кажа, че това, което научих от позицията на времето, е, че човек трябва да се старае да планира бъдещето си, да мисли положително и да вярва, че плановете му ще се реализират", обяснява още пред “Блясък” изпълнителката./БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай