Фолкпевицата Андреа отново прикова вниманието в социалните мрежи с провокативен кадър, само че получи нещо, което едва ли е очаквала, пише show.blitz.bg
Изпълнителката се показа полугола от терасата си, отпивайки сутрешното си кафе, а под снимката драсна леко философско изречение. Това, което показа обаче се оказа достатъчно провокиращо. И този път не успя да се спаси от критиката.
Мнозина от феновете на певицата за кой ли път отбелязаха, че тя май отново е прекалила сериозно с фотошопа и обработката на снимките си. И направо не прилича на себе си в този вид.
Самата Андреа не коментира реакциите, а и не дава вид, че това я засяга особено. Още повече, че с всеки следващ обработен пост потъврждава дали наистина й пука от мнението на околните.
Вижте как реагира Андреа на онова, което се изля върху нея в мрежата в show.blitz.bg