Пострадалата при побой в края на ноември м.г. Деси Зидарова вече е брюнетка и лично наглежда салона си за красота.
Новината всъщност е наполовина вярна - актрисата си е блондинка, но слага перука.
За свежия й вид след преживяното премеждие спомага, че "си носи работата вкъщи" - тя е първата клиентка на новата си арома-сензитив-терапия с масла от ядки на плодове, момина сълза и магнолия с хиалуронова киселина./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.