Дичо върти черпака в Синеморец

https://blitz.bg/shoubiznes/dicho-varti-cherpaka-v-sinemorec_news215180.html Blitz.bg

По традиция и това лято Дичо пусна котва в Синеморец, където заедно с музата му Карина въртят ресторанта "Синьо лято”. "Според мен това е най-хубавото място на родното Черноморие. Може би има някаква притегателна сила, която ме държи тук. Много е странно, не мога да го обясня. Може би заради старата чешма, която се намира в центъра на града, не знам,” разказва бившия фронтмен на D2.

"Тук наистина е много чисто, има пет плажа, резерват с различни животни, а реките са пълни с риба. Радвам се, че строителството не е засегнало така курорта, както останалите места.” Дичо най-много се радва на ветото, което тегне върху чалгата в Синеморец. "Тук поп-фолк не звучи и това е най-якото нещо. Всяка седмица се събираме с приятели музиканти и си правим джем сешъни”, издава Дичо. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай