Джей Кей от "Джамирокуай" кацна в София (СНИМКИ)

Групата изнася тази вечер концерт в България като част от първото издание на Symphonics' Concerts

https://blitz.bg/shoubiznes/dzhey-key-ot-quotdzhamirokuayquot-kacna-v-sofiya-snimki_news208087.html Blitz.bg

Джейсън "Джей Кей" Чийтам, вокалистът на британската джаз, фънк и асид джаз група "Джамирокуай" (Jamiroquai) пристигна днес на Летище София.

"Джамирокуай" изнасят тази вечер концерт в България като част от първото издание на Symphonics' Concerts. Дебютната поредица от концерти щe се състои днес и утре в столичната зала "Арена Армеец", а утре на сцената излиза и английската певица Джеси Джей (Jessie J).

Български изпълнители ще подгряват концертите и в двата дни на събитието./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай