Последният лайф за сезона на "Като две капки вода" се оказа толкова вихрен и непредвидим, че реакциите от него ще отекват със сигурност поне до големия финал на 13 май в "Арена Армеец", пише show.blitz.bg
След изпълнението на Християна Лоизу обаче, журиращият Фънки изрече нещо, съвсем неочаквано, което за секунди вцепени от ужас всички в залата, а Хилда Казасян не издържа и заяви: Моля те, не говори!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.