Новината, че Гала е станала баба, предизвика вълна от реакции в социалните мрежи. А в понеделник сутринта водещата на "На кафе" беше посрещната с фанфари от колегите си в студиото на предаването по Нова тв, пише show.blitz.bg
Изданието започна под съпровода на емблематичната песен на Петя Буюклиева "Баба ми е фаталната жена", а щастливата водеща побърза да поздрави голямата ни певица, която в момента е в Цюрих.
Това, което последва за нея обаче, едва не я разплака отново!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.