Фейсбук се скъса да жали Брюксел, а Николета си пусна селфи с цици

Плеймейтката този път не си сложи за профилна снимка белгийското знаме

https://blitz.bg/shoubiznes/feysbuk-se-skasa-da-zhali-bryuksel-a-nikoleta-si-pusna-selfi-s-cici_news401061.html Blitz.bg

Докато цял свят скърби за невинните жертви на атентатите в Брюксел, станали вчера сутринта - на летище "Завентем" и метростанция "Маалбек", Николета Лозанова пак изпъчи... цици. При предишните кървави атаки в Париж плеймейтката от кумова срама се направи на съпричастна и си сложи за профилна снимка френското знаме. Този път обаче Николета е просто себе си - с поредната демонстрация на нови парцалки и... силикон.

Странното при поредното селфи на плеймейтката е, че не дамите, а мъжете я критикуват за плоското й поведение.

" Представям си колко си подтисната и самотна в действителност, макар че спиш с цяла София", коментира Мартин, а Иван Георгиев добавя: "Покажи ги.,че без тях си нищо".

А Емил Петров няма цензура: "Де.а тая грозна траверса де.а". 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай