Любителите на пътешествията се опитват да следват традициите на всяка страна и по всякакъв възможен начин се опитват да оставят белег от престоя си някъде. В столицата на Италия почти всеки турист не пропуска да хвърли монета в някой от фонтаните.
Този обичай едва ли ще изненада някого, защото е популярен в много страни. Хората правят това по различни причини: някои мечтаят да изпълнят своето заветно желание, а друг просто иска отново да се върне на красивото място.
Още можете да прочетете на pochivka.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.