Гала си сложи зъби на аванта

https://blitz.bg/shoubiznes/gala-si-slozhi-zabi-na-avanta_news578433.html Blitz.bg
Гала се похвали, че е лъснала усмивката си в една от най-скъпите дентални клиники в страната.

Водещата на „На кафе” е била при доктор Явор Миланов, който освен че оправя зъби, работи и като университетски преподавател. Той лъска зъбите и сменя протезите на едни от най-известните лица на актьори, певци, тв водещи и дори политици. Вероятно затова Гала също се е обърнала към него, за да оправи усмивката й, като поне засега не е ясно дали само я е избелил или направо е сменил естествените й зъби с изкуствени импланти. 

Говори се обаче, че каквото и да е направил, е било без пари. Открай време се знае, чеводещата не обича да дава излишни пари за неща, които могат да й излязат безплатно. Тя често предлага скрита реклама и продуктово позициониране в предаването си в замяна на всевъзможни стоки и услуги. Това важи и за случая с новите й зъби. Вместо да плаща за ремонта им, тя разтръби къде точно и ходила, за да й ги оправят. Няма да е чудно, ако започне и да кани редовно зъболекаря си като гост в „На кафе”, пише Уикенд. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай