Галя от КариZма срещна любовта, готова е да стане майка

https://blitz.bg/shoubiznes/galya-ot-karizma-sreshtna-lyubovta-gotova-e-da-stane-mayka_news48837.html Blitz.bg

Галя от разпадналия се дует КариZма призна пред списание Стори, че е срещнала любовта. За новия човек в живота си тя споделя, че е изключително талантлив човек на изкуството, който я допълва и вдъхновява.

 "Той е постигнал онова, за което аз мога само да мечтая" - споделя тя, но не издава самоличността му. За Миро Галя коментира, че са имали "особено съжителство", но след раздялата им са намерили повече време за личен живот, тъй като преди е била "на първо място работата, после ние двамата един за друг, после музиката, публиката... След тези неща идва семейството ти и чак накравя ти самият". Певицата признава, че мечтае да стане родител и вече е готова за тази стъпка в живота си. Галя иска да има дъщеричка и дори вече е измислила име - Алия. /dir.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай