Любо Киров проговори за най-тежките си моменти в живота – моменти, в които е искал да си тръгне… но не и от музиката.
В откровено интервю за „Събуди се“ изпълнителят разказа как именно музиката се е превърнала в неговото спасение и единствената сигурна опора през годините.
Вижте на show.blitz.bg какво каза за лицемерието в поп средите и от какво е недоволен.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.