Изписаха адреналинката Яна и бебето й Емил

https://blitz.bg/shoubiznes/izpisaha-adrenalinkata-yana-i-bebeto-y-emil_news48701.html Blitz.bg

Адреналинката Яна и бебето й Емил напуснаха днес по обед столичната клиника „Св. Лазар”, щракна "Булфото". Малкият се появи на бял свят на 11 май сутринта благодарение на д-р Николов, д-р Гърчев и д-р Ковачева.

Щастливият татко Ивайло, много роднини и екип на „Господари на ефира” дойдоха да приберат щастливата майка. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай