Кейт Мидълтън е притеснена от продължаващите публични изяви на принц Хари и Меган Маркъл.
Сред тях са благотворителни посещения в Йордания и Лос Анджелис, както и предстоящо пътуване до Австралия. Смята се, че тези появи са независими. Въпреки това, някои вярват, че те наподобяват официална кралска дейност.
Това, според твърденията, е разстроило принцесата на Уелс, която смята, че техните действия правят помирението по-трудно.
Източник заяви пред Radar Online: „Кейт чувства, че е достигнала точка, в която да остане мълчалива вече не е опция. Дълго време тя съзнателно се опитва да превъзмогне напрежението и да запази спокойствие, но от нейната гледна точка ситуацията само се изостря.“
Вижте повече за сагата на jenata.blitz.bg