Коцето от "Фермата" отива в Лондон, за да... СНИМКА

Последният отпаднал участник от най-популярното стопанство у нас поднесе голяма изненада

https://blitz.bg/shoubiznes/koceto-ot-fermata-otiva-v-london-za-da-snimka_news857198.html Blitz.bg
Последният отпаднал участник от "Фермата" - Костадин Шопов поднесе поредната любопитна изненада от себе си, която едва ли някой е очаквал.

Оказва се, че съвсем скоро Коцето ще се снима във филм с участието на британската звезда Бен Уишоу ("Падингтън", "Смъртта може да почака"). Това заяви авторът на рубриката "Коцето пита", която се превърна в неразделна част от риалити формата.

Мъжът, изкарал най-дълго ратайство в манастирското стопанство, съвсем скоро ще се завърне в Лондон, където ще се състоят и снимките. Повече подробности около ролята си обаче, Шопов не бърза да издава. Казва само заглавието - This Is Going to Hurt (в букв. превод - "Това ще боли").

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай