Латинка Петрова се нави срещу скромна сума да участва в чалгаклипа “Аларма” на новосформираното трио Галена-Емилия-Малина.
Русокосата актриса твърди, че не го е направила, притисната от кризата и пенсията си от 140 лева, а “от добро сърце”: “Момичетата ме поканиха. Може да звучи като клише, но за мен това беше едно сериозно предизвикателство. Това, което направих в клипа, също е театър”, къдри ги Латинка.
66-годишната звезда на Сатирата все пак признава: “В България да си актьор, не значи пари. В никакъв случай! Нямам вили, нямам състояния, нямам джипове. Средностатистическо семейство... Сълзите си ги нося вкъщи”.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.