Мария Силвестър за пореден път доказа, че знае как да превърне дори най-обикновена ситуация в шоу. В нов епизод на „Бригада Нов дом“ водещата буквално хукна с ужас, след като майсторите решиха да се позабавляват с риболов преди старта на ремонта.
Този път локацията е край софийското село Кътина, където бригадата ще преобрази поредния дом. Преди да запретнат ръкави, момчетата се наредиха на въжен мост и хвърлиха въдици, надявайки се Мария да ги намери със закъснение.
Вижте на show.blitz.bg повече подробности за Мария Силвестър и бягството й от "Бригада нов дом".
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.