Мария Силвестър се тръшна болна, изплаши всички със симптомите

След преглед при лекар, тя публикува лаконично, но обнадеждаващо съобщение: „Ще се живее"

https://blitz.bg/layfstayl/mariya-silvestar-se-trashna-bolna-izplashi-vsichki-sas-simptomite_news1104547.html Blitz.bg

ТВ водещата Мария Силвестър разкри в социалните мрежи, че е болна от вирус, който сериозно нарушава съня ѝ. Въпреки високата температура и неразположението, Силвестър не губи чувството си за хумор.

След преглед при лекар, тя публикува лаконично, но обнадеждаващо съобщение: „Ще се живее.“ Заради втрисането, дори в горещините на началото на септември, Мария се появи облечена в пухено палто при над 25 градуса температура навън.

Вижте на show.blitz.bg повече подробности за здравословното състояние на Мария Силвестър. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай