ТВ водещата Мария Силвестър разкри в социалните мрежи, че е болна от вирус, който сериозно нарушава съня ѝ. Въпреки високата температура и неразположението, Силвестър не губи чувството си за хумор.
След преглед при лекар, тя публикува лаконично, но обнадеждаващо съобщение: „Ще се живее.“ Заради втрисането, дори в горещините на началото на септември, Мария се появи облечена в пухено палто при над 25 градуса температура навън.
Вижте на show.blitz.bg повече подробности за здравословното състояние на Мария Силвестър.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.