Мъж с тъмно минало е 23-ят участник в Биг Брадър 4, влиза утре в къщата

https://blitz.bg/shoubiznes/mazh-s-tamno-minalo-e-23-yat-uchastnik-v-big-bradar-4-vliza-utre-v-kashtata_news16778.html Blitz.bg

23-ят съквартирант, мъж с тъмно минало, влиза утре в къщата на Биг Брадър 4 почти инкогнито. Двата лагера не знаят нищо за него. Мисията му е да снима с малка камера какво се случва с него, разкрива "24 часа". Ще живее сам в луксозната двуетажна къща и ще предава заснетите кадри всяка вечер през изповедалнята.

Още един обрат ще настъпи утре - след писмо с инструкции мъжете и жените ще се срещнат помежду си. Най-вероятно те ще заживеят вече заедно. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай