Меган мрази Кейт до полуда, защото… СНИМКИ

Бившата холивудска актриса е имала сериозни мераци, свързани с херцогинята на Кеймбридж, но те останали незадоволени

https://blitz.bg/za-damite/megan-mrazi-keyt-do-poluda-zashtoto-snimki_news761025.html Blitz.bg

Въпреки факта, че 38-годишната Кейт Мидълтън и 38-годишната Меган Маркъл винаги изглеждаха приятелски настроени на публично място, „зад кулисите“ нещата изобщо не са така и за никого не е тайна, че връзката им всъщност е доста напрегната.

От jenata.blitz.bg припомнят, че преди време стана ясно, че Меган съсипала семейството на Кейт и принц Уилям. Освен това се разбра, че бившата холивудска актриса жестоко е прецакала херцогинята на Кеймбридж, която и до ден днешен е бясна за това.

Сега обаче изплуваха още скандални и пикантни тайни от Бъкингамския дворец, от които става ясно защо Меган толкова много мрази Кейт.

Нов откъс от книгата „В търсене на свобода: Хари, Меган и сградата на модерното кралско семейство“, публикуван в британския вестник The Sunday Times, се фокусира върху отношенията между принцовете Уилям и Хари, както и техните съпруги Кейт и Меган. 

Но повече за това защо Меган мрази Кейт и какви точно са били враждите помежду им ще научите на jenata.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай