Мишо Шамара отново е в играта

https://blitz.bg/shoubiznes/misho-shamara-otnovo-e-v-igrata_news27537.html Blitz.bg

Мишо Шамара отново е в играта. Рапърът е събрал цяла бойна дружина, с която вчера потегли на мини турне из България.

В четири града Big Sha ще прдстави някои от най-големите си хитове, включително и от времето му с групата „Гумени глави“. За да се включи в обиколката, специално от Германия пристига SwedLu, който е в Топ 5 на немските DJ-и. Двамата заедно ще направят няколко ремикса, а Конса и другите момчета от бандата на Мишо ще подсилват рап събитието.

Довечера Мишо и компания ще пеят в Бургас. Утре ще се върнат в София, където са подготвили и танцово шоу. В едно от заеденията в Студентски град ще бъде организиран Street dance. На 18 декември бандата ще отпътува за Варна, а на следващия ден ще приключи обиколката в Стара Загора. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай