Момиче пренебрегна три симптома и се оказа с рак

Едва когато забелязала по-сериозни индикации за здравословен проблем, тя разбрала, че не може повече да отлага прегледа

https://blitz.bg/za-damite/momiche-prenebregna-tri-simptoma-i-se-okaza-s-rak_news1145959.html Blitz.bg
© RDNE Stock project / Pexels

Едва на 24-годишна възраст, когато животът тепърва се разгръща, американката Пейдж се изправя пред изпитание, което променя всичко. Тя е диагностицирана с тежко онкологично заболяване в трети стадий – новина, която шокира не само нея, но и лекарите ѝ.

Историята на Пейдж, споделена пред Mirror и в социалните мрежи, е мощен призив за внимание към сигналите, които тялото ни изпраща.

Симптомите, които не бива да пренебрегваме

Пейдж признава, че в началото е допуснала грешката да игнорира три ключови знака. Първият е бил постоянната, изтощаваща умора, която тя отдавала на динамичното си ежедневие.

Последвали са коремни болки и храносмилателни проблеми, които първоначално не изглеждали притеснителни.

Едва когато забелязала по-сериозни индикации за здравословен проблем, тя разбрала, че не може повече да отлага прегледа.

Битката за правилната диагноза

Пътят към истината не е бил лесен. Първите специалисти, които посетила, приписали състоянието ѝ на банални и безобидни причини.

„Знаех, че нещо не е наред. Комбинацията от всички симптоми беше категоричен индикатор,“ споделя тя.

За какъв вид рак алармирали симптомите й, вижте в jenata.blitz.bg.

 

 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай