Обявиха туристка за идиот заради селфито, което си направи

На кадрите се вижда как пътешественичката стои на кей

https://blitz.bg/layfstayl/obyaviha-turistka-za-idiot-zaradi-selfito-koeto-si-napravi_news984413.html Blitz.bg

Туристка реши да си направи селфи по време на лошо време и беше заснета на видео.

Убийствено: Турист е заплашен от $350 000 глоба, защото посети едно конкретно място

Сред очевидците на инцидента момичето е известно като "идиот" заради това, което й се случи.

На кадрите се вижда как пътешественичката стои сама на кея и прави снимки.

Защо момичето бе обявено за идиот, виж в pochivka.blitz.bg.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай