Ограничено е движението по моста над река Марица

Ще се използва стария маршрут по първокласен път I-8

https://blitz.bg/ptuvane/ogranicheno-e-dvizhenieto-po-mosta-nad-reka-marica_news393603.html Blitz.bg

На 17 и 18 февруари ще бъде извършено калибриране на дилатационите фуги и лагери на моста над река Марица при 24-ти км на автомагистрала „Марица“, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ).

Това е стандартна процедура, която се прави при нови големи съоръжения, на които фугите и лагерите са монтирани през лятото и през зимните месеци е имало значителна разлика в температурите.

Движението по магистралата ще бъде ограничено и ще се ползва стария маршрут по първокласния път I-8 от Пловдив до Хасково./БЛИЦ
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай