Орландо Блум потвърди, че изчезналото му куче Майти е починало. 43-годишният актьор отдаде почит на покойния си домашен любимец като си направи татуировка на гърдите, на която е изписана името на животното.
Майти е отпечатан в сърцето на Орландо завинаги.
Етапът от живота му, който трябваше да е един от най-щастливите, тъй като половинката му Кети Пери очаква бебе, се оказа „буден кошмар“.
Самия Орландо информира феновете си, че е намерил каишката на покойното си куче след масово седемдневно издирване.

"Майти сега е от другата страна. След 7 дни търсене от изгрев до залез слънце намерихме каишката му ... Плаках повече тази седмица, отколкото смятах за възможно, което е много катастрофично...
![]()
Не оставих нито един камък необърнат , пропълзях по всички дупки, под пътищата, претърсих всеки двор и рекичка. Чувствам се толкова благодарen, че научих от моя малък Майти, че любовта е вечна и истинското значение на предаността. Чувствам се сигурен, че той гледаше към мен, подсвирквайки във всеки заден двор и знаейки, че правя всичко възможно, за да уважа нашата връзка.
![]()
Той беше повече от спътник. Това беше душевна връзка със сигурност. Съжалявам. Обичам те. Благодаря ти. Благодаря на всички, че ми позволихте да претърся дворовете ви за него и това, че подкрепихте моите полунощни разходки. Успокояващо беше да виждаш най-доброто от хората дори в най-лошите времена. Последно благодаря на Scottcampbell за татуировката. Обичам те братко" - пише актьорът.