Певец и манекенка - най-красивите българи на 2008

https://blitz.bg/shoubiznes/pevec-i-manekenka-nay-krasivite-balgari-na-2008_news27144.html Blitz.bg

Графа е най-красивият българин, а Диляна Попова - най-хубавата жена в България, установи читателското допитване-анкета на View Sofia.

От 28-ми Ноември до 10-ти декември, над 6500 читатели са дали гласа си за своя фаворит от списъка с 50-те най-красиви българи.
След обработката на резултатите, в топ 3 на най-красивите жени и най-красиви мъже в България влизат:
Най-красивата българка за 2008 година е Диляна Попова с 6.12% от всички гласове,...следвана на много малко разстояние от Аксиния (6.11%) и Белослава с 3.52% от всички гласували.
Най-красивият мъж в България, според гласовете на читателите, е Влади Ампов - Графа, който събира 16.23% от всички гласове. Владо Карамазов е фаворитът на 15.45% от всички. А Мъжът на годината Пламен Константинов е трети в топ 3 с 8.03%. /БЛИЦ




Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай