Прабългарите изчезнаха като племе от "Игри на волята"

Тепърва ще се решава съдбата на контузената Венцислава

https://blitz.bg/layfstayl/prabalgarite-izcheznaha-kato-pleme-ot-igri-na-volyata_news703158.html Blitz.bg
Племето на Прабългари изчезна от „Игри на волята: България“. То беше най-малобройното племе и това беше причината да бъдат погълнати от другите две племена.

Битката за територия се проведе само между Траки и Славяни, като освен за ключа от резиденцията те се бореха и кое племе първо да избира войн от Прабългари. „Не е приятно да те избират като продукт на пазара“, заключи Роберта.

Вижте на show.blitz.bg какво сполетя силните Прабългари и как се разпръснаха по останалите племена. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай