Днес започнаха снимките на видеоклипа на Преслава и Константин.
Както всички почитатели знаят двамата имат записан дует, който от известно време се върти в медийното пространство, съобщава svetsko.com. Снимките на лентата ще продължат три дни, което само по себе си означава, че продукцията е много мащабна. По предварителна информация са ангажирани много статисти, танцьори и други.
Режисьор на видеото е най-добрия за 2008г. – Ники Нанков. Самият той се е подготвял няколко седмици за видеоклипа. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.