Президент на държава направи як дрифт до "Вратата към ада" ВИДЕО

62-годишният лидер на Туркменистан Гурбангул Бердимухамедов често участва в състезания с автомобили в свободното си време

https://blitz.bg/skorost/prezident-na-darzhava-napravi-yak-drift-do-vratata-kam-ada-video_news690087.html Blitz.bg

Основният телевизионен канал в Туркменистан - "Алтин Асир" публикува репортаж за отпуската на президента Гурбангул Бердимухамедов. По-специално, във видеото е показано как лидерът на страната прави дрифт с всъдеход в близост до известния газов кратер "Дарваза", който е известен още като "Вратата към ада".

Кратерът, който местните наричат ​​„Вратата към подземния свят“, се е образувал през 1971 г. Диаметърът му е около 60 метра, а дълбочината достига 20 метра.

Припомняме, че 62-годишният лидер на Туркменистан Гурбангул Бердимухамедов често участва в състезания с автомобили в свободното си време. 

Как президентът на Туркменистан направи як дрифт до "Вратата към ада" вижте в auto.blitz.bg
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай