Стюардеси бяха глобени в Австралия с $13 000

Трябвало да бъдат в строга карантина в хотела на летището, но няколко все пак са го напуснали

https://blitz.bg/ptuvane/styuardesi-byaha-globeni-v-avstraliya-s-13-000_news790475.html Blitz.bg

Няколко стюардеси, които са нарушили карантината заради коронавируса в Сидни, за да отидат до магазина, са глобени с 13 000 долара.

Стюардесите са отлетели за Австралия от Южна Америка и е трябвало да бъдат в строга карантина в хотела на летището, но няколко все пак са го напуснали. След като научават за това, местната полиция ги връща в хотела и ги поставя в изолация.

Още можете да прочетете на pochivkablitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай