Рачков пак се хвърли да целува бицепсите на Фики в "Капките"

Шега, която предизвика смях… и леко смущение в студиото

https://blitz.bg/shoubiznes/rachkov-pak-se-hvarli-da-celuva-bicepsite-na-fiki-v-kapkite_news1145393.html Blitz.bg

Димитър Рачков пак го направи. И този път не пропусна да привлече вниманието – директно към бицепсите на Фики. Така, както направи и преди време в "Пееш или лъжеш", пише show.blitz.bg

Димитър Рачков за пореден път демонстрира типичния си хумор в „Като две капки вода“, превръщайки ефира в сцена на комичен, но и леко неловък момент.

Водещият предизвика всеобщото внимание с това, което направи и за пореден път показа, че няма граници за такъв род публични прояви.

Попфолк певецът Фики Стораро се появи в шоуто като част от изпълнение на Иво Димчев, който влезе в образа на баща му – Тони Стораро. След силното им представяне и бурните аплодисменти.

Вижте какво още направиха Рачков и Фики пред цяла България в "Капките" в show.blitz.bg

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
4 Коментара
Пламен
преди 1 месец

Да не би Рачков да е минал на другия бряг

Откажи
Зрител
преди 1 месец

Рачков няма какво друго да направи повече. При него само простотии и лиготии. А, Геро пък не му се разбират думите когото говори. Гледах го в "Швейк" почти нищо не му разбрах какво казва на сцената. Никаква дикция, не го харесвам. И с неговото хилене в Капките...?

Откажи