"Спазвахме строги мерки за сигурност - мереха ни температурата, бяхме с маски и ръкавици. Направихме го в името на шоуто и телевизията. Всеки можеше да се откаже, ние не го направихме", каза той
В разговора се намери и Васил Василев - Зуека: "До декември месец няма да можем да играем пред публика пълноценно. Не виждам как постановка може да печели от 30% заетост на местата", призна той.
"Аз вече съм го приел. Ако трябва ще стоим без работа половин година, една година. Приел съм, че довечера свършва "Като две капки вода" и всичко остава в ръцете на Господ", завърши Рачков.
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.