Раду е бесен, че загуби в "Игри на волята"! Ето какво каза за победителя Мартин

Той допълни, че е криел резултата от семейството си, за да не ги натъжи предварително

https://blitz.bg/shoubiznes/radu-e-besen-che-zagubi-v-igri-na-volyata-eto-kakvo-kaza-za-pobeditelya-martin_news1056191.html Blitz.bg

В студиото на предаването „Събуди се“ гостува един от най-обичаните участници на „Игри на волята“ – Раду, който напусна състезанието на финалната права.

Харизматичният участник открито сподели своите емоции и размисли след отпадането си. Позволи си да коментира и победата на Мартин и защо половин България не е съгласна с методите на действие на победителя. 

Вижте на show.blitz.bg какво каза Раду за победата на Мартин и заслужаваше ли да бъде шампион. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай