Сейшелите - новият рай за почивка без Covid-19

Освен красивата и чиста природа, островите предлагат и относителна сигурност във времената на пандемия

https://blitz.bg/ptuvane/seyshelite-noviyat-ray-za-pochivka-bez-covid-19_news805016.html Blitz.bg
Сейшелските острови ли ще са следващата дестинация, свободна от Covid-19? Своите аргументи по темата излага Максим Бехар, почетен генерален консул на Сейшелите у нас.

По последни данни населението там е с най-голям процент имунизирани. За икономика, базирана 80% на туризма, отварянето за чуждестранни гости е жизненоважно.

От 25 март всички туристи със 72-часов отрицателен PCR-тест са добре дошли на островите.

Според Бехар, цитиран от БНР, до края на годината цялото население ще е имунизирано, а ограниченията за туристи с поставена ваксина също би следвало да отпаднат.

Така освен красивата и чиста природа, островите ще предлагат и относителна сигурност във времената на пандемия.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай