Стефан на Гала се появи със забита в главата спринцовка в ефир. Допълнителен аксесоар към визията му бе и кокошка. Той бе пременен заради американския празник Хелоуин.
"Аз съм всеки ден в ролята на олигофрен. Може би днес трябваше да се маскирам като нормален човек, но ето, спринцовка в главата", пошегува се Стефан, който преди това подробно обясни какво точно представлява празника и защо американците се маскират.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.