Никога не съм сам. Случиха ми се хубави неща- каналът ми за видео съдържание, приятелството ми с Димитър Маринов, с когото направихме и песен. Получих и няколко отличия. Хареса ми да бъда в ролята на водещ на подкаст и да разговарям с хора, които съм мечтал да срещна. Не съм имал гост, с когото не съм искал да разговарям. Всички тези хора, мечтаех да ги срещна на живо”, споделя Тото.
Изпълнителят традиционно посреща новата година на участие.
„Удовлетворен съм от постигнатото до тук. Дори и сега да спра да правя музика, ще съм щастлив”, споделя още той.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.