Туристите са категорични: Няма да стъпят в тези градове втори път

"Пътувам в Азия от години и това е най-лошото нещо, което съм виждал", споделя пътешественик

https://blitz.bg/ptuvane/turistite-sa-kategorichni-nyama-da-stapyat-v-tezi-gradove-vtori-pat_news929609.html Blitz.bg

Има места, където искате да се върнете отново и отново. А има и такива, които изобщо не ви грабват.

Това се случва по различни причини: заради големи очаквания, разминаване между реалността и снимките от рекламните брошури или просто защото градът не ви допада своя ритъм и атмосфера.

В туристическите форуми е пълно с отзиви на туристи, които разказват за своите преживявания в най-посещаваните градове в света. Много от тях са категорични по отношение на това кои са градовете, които в които не биха стъпили втори път.

Вижте кои са те и какви стряскащи неща са видели хората там - на pochivka.blitz.bg! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай