Участник от "Игри на волята" се сцепил да си бие ч*кии в шоуто

Разкритието направи лично героят, който преди дни се сбогува с риалитито

https://blitz.bg/shoubiznes/uchastnik-ot-igri-na-volyata-se-scepil-da-si-bie-chkii-v-shouto_news986194.html Blitz.bg

Един от участниците в "Игри на волята" призна, че се е сцепил да мастурбира в риалити предаването, а причината е, че просто извън него доста редовно се е отдавал на плътски удоволствия. 

Става въпрос за Крум от племето на Гладиаторите, който отпадна през изминалата седмица. 

Вижте на show.blitz.bg какво пикантно разкритие направи Крум за сексуалните си преживявания и какъв ненаситник е. 

 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай