Веселин Маринов: Почувствах се много неловко, когато Бойко си подаде оставката!

- С Цветанов се чуваме все по-рядко

https://blitz.bg/shoubiznes/veselin-marinov-pochuvstvah-se-mnogo-nelovko-kogato-boyko-si-podade-ostavkata_news193378.html Blitz.bg

Певецът Веселин Маринов коментира, че се е почувствал много неловко, когато разбрал за оставката на Бойко Борисов. “Започнах да си задавам въпроси дали е правилно, дали не. Но сега, когато в България отново се върна социалният мир, разбирам, че това решение, макар и много трудно, е правилно”, казва в интервю за “България днес” изпълнителят.

Маринов издава още, че през последните месеци се чуват много рядко с Цветан Цветанов. Според него на бившия вътрешен министър му е трудно, тъй като се е нагърбил с много задачи.

На въпроса какво мисли за социално-политическата ситуация в България, той отговаря: “С всеки изминал ден се убеждавам, че не е виновен политическият елит или лошото време, а всеки един от нас. Трябва да спрем да се оплакваме и да започнем най-после да работим. Ето една типична балканска страна като нас, с емоционални и бурни нрави като Турция например, която трябва да ни е пример. При тях има респект към закона, живеят добре, но и много работят. В момента Турция е в икономически бум.”/БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай