Вики напусна Music Idol по собствено желание

https://blitz.bg/shoubiznes/viki-napusna-music-idol-po-sobstveno-zhelanie_news46606.html Blitz.bg

Димитър успя да се спаси на първо четене и остави двете дами, Преслава и Симона, да пеят за оставане в шоуто.

Още в началото на предаването Вики обяви, че ще се бори, но към края му тя не издържа на емоциите и реши да напусне Music Idol.

Тя го направи в последния момент, когато водещите трябваше да обявят отпадналия по зрителски вот и успя още веднъж да изненада всички. След като публиката дойде на себе си дълго я аплодира на крака, а журито й я изпрати като победител.

Днес Вики ще отговаря на въпросите във форума на шоуто точно в 11 часа. В днешния епизод на шоуто зрителите ще видят всичко, което се случи след елиминациите. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай