Временно затворен за преминаване на превозни средства е ГКПП – Олтоманци в двете посоки, съобщават от ГД „Гранична полиция“. Днес, в 17,40 часа, сръбските власти са уведомили за възникнало свлачище на 3 км преди пункта на територията на Сърбия. Предприети са действия за разчистване на пътя и възстановяване на движението.
На пункта няма образувала се опашка от моторни превозни средства.
От ГД „Гранична полиция“ съветват, докато трае ограничението, пътуващите за Сърбия да се насочват към ГКПП – Стрезимировци и Калотина. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.